ESOTERICKÉ SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY a KURZY

Zpět na úvod

 

NA SEMINÁŘE JE MOŽNO SE PŘIHLÁSIT JAK K OSOBNÍ ÚČASTI, TAK SE ZÁJMEM PŘIPOJIT  SE PROSTŘEDNICTVÍM SKYPE

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ÚČAST NA NĚKTERÉM ZE SEMINÁŘŮ VYPLŇTE PROSÍM FORMULÁŘ NA KONCI STRÁNKY. PO JEHO ODESLÁNÍ VÁM ZAŠLEME NÁVRHY TERMÍNŮ, KTERÉ TAK LZE DOJEDNAT SKUPINOVĚ I INDIVIDÁLNĚ

 

Místem konání je Praha s tím, že přesná adresa se upřesní emailem

 

1Životní cesta – pozitiva, potenciál, překážky a řešení

Jaký je váš úděl? Proč se točíte v kruhu bez možnosti vidět řešení? Proč se vám v určitém období opakují stále stejné situace? Proč vám lidé nerozumí? Proč nemáte autoritu? Proč nemáte peníze? Proč přitahujete lidi, kteří vás zneužívají? Proč máte problémy s partnerem, s rodiči, s dětmi, s kolegy? Co máte udělat, aby se to změnilo?

Na tomto semináři nebudete poslouchat spoustu nekonkrétních ezoterických řečí.

Tento seminář vám dá konkrétní odpovědi nejen na to, co je vaším údělem v tomto životě, ale odpoví vám na otázky, které vás brzdí v rozvoji a proč. Dozvíte se, kde děláte chyby a jak svůj potenciál využívat tak, abyste ve svém životě nastolili rovnováhu. Seminář vám dá přesný návod, čeho se v životě držet, aby věci fungovaly.

 

Trvání: 3 hod:

Cena: 1800 Kč

 

2. Povídání o Kabale

Co je Kabala, proč se o ní zajímat a jak vám může pomoci při řešení životních situací?

Tento seminář vám umožní nahlédnout do tohoto prastarého a velmi funkčního duchovního systému, který odpovídá na otázky, na které jiná duchovní učení odpovědi neznají.  Mnoha známým osobnostem toto učení otevřelo dveře k úspěchu a životní stabilitě. Na tomto semináři se dozvíte o mocném duchovním učení, jehož síla umožnila stvořit Golema.

 

Trvání: 2 – 2,5 hod

Cena:  1200 Kč

 

3. Karma v číslech

Jak prostřednictvím čísel z našeho data narození odhalit mnoho z naší minulosti, současnosti i budoucnosti.

Trvání: 2 hod

Cena: 1200 Kč

 

4. Karma – zákon příčiny a následku

Přednáška vysvětluje co je Karma a jak funguje. Dozvíme se, co   jsou   karmické dohody,  zátěže a dluhy  a jak, kde a proč vznikají. Povíme si jak je rozpoznat a jak s nimi pracovat. Dotkneme se karmalogie – systému, který prostřednictvím čísel odhaluje mnoho z naší minulosti, současnosti i budoucnosti.

 

Trvání: 2 – 2,5 hod

Cena: 1200 Kč

 

5. Limbický otisk -náš základní operační program

Jak nás ovlivňuje naše početí a porod? Na kolik ovlivňuje způsob našeho vstupu do života naše jednání, vztahy, způsob myšlení, přístup k řešení problémů? Jaký přístup k životu nám předali naši rodiče a jaký my předáváme našim dětem? Je tento proces dán a je vidět v našem datu narození? Nahlédněme společně do procesu jednoho z  nejzákladnějších programů v softwaru našeho života.

 

Trvání: 2 – 2,5 hod

Cena: 1200 Kč

 

6. Síla Tarotu

Povídání o tarotových kartách. Dozvíte se, jak si vybrat ty správné pro vás, která pravidla jsou při jejich čtení důležitá a kterými se nenechat  omezovat. Seznámíte se  s možnostmi využití Tarotu při magických postupech a rituálech. Naučíte se, jak využívat tarot při komunikaci s konkrétními anděly. Pokud budete mít sebou vaše vlastní karty, odpovíme si prostřednictvím skupinového výkladu na otázky, které vás budou zajímat. Budete překvapeni, jak budou vaše karty odpovídat.

Na semináři je možnost zakoupení autorské sady tarotových karet „Tarot art Deco“.

 

Trvání: 2 h

Cena: 1200 Kč

 

7. Kurz výkladu Tarotu

Kurz výkladu Tarotu pro začátečníky vás teoreticky i prakticky naučí, jak nacházet odpovědi pomocí výkladu tarotových karet, jak rozmanitou řečí k nám tyto karty umí hovořit a na co všechno jsou schopny vám odpovědět.

 

Trvání: 3 x 3 hodiny

Cena:    4800 Kč

 

8. Kurz věštění z hexagramů I-Ting

Prastará čínská metoda věštění budoucnosti I=Ting vám pomocí soustavy hexagramů

umožní nalézt rovnováhu a zorientovat se ve vašem životě pomocí nejen konfuciánské moudrosti, ale i hluboké moudrosti starých čínských mistrů.

Na kurzu je možnost zakoupení autorských vykládacích karet I-Ting.

 

Trvání: 2 x 2 hodiny

Cena: 2200 Kč

 

 

9. Kurz věštění z Run

Na kurzu se dozvíte něco o historii této velmi staré věštecké metody, naučíte se pracovat s posvátnou runovou symbolikou, číst ji a pomocí run odkrývat odpovědi na Vaše otázky.

Na kurzu je možnost zakoupení autorských vykládacích runových karet.

 

Trvání: 4 hodiny

Cena: 2200 Kč

 

 

10 Čakry ve vlastních rukou

Živý interaktivní seminář vás uvede do energií vlastního těla. Nejen, že se dozvíte o tom jak fungují čakry a jaký úkol mají v našem těle, ale vlastníma rukama si na ně sáhnete, nahmatáte auru a budete vnímat energie, s nimiž pracují léčitelé při diagnostice a léčení psychického, fyzického i duchovního zdraví.

 

Trvání: 2,5 – 3 hodiny

Cena: 1500 Kč

 

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO VÝVOJE EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE SE MOHOU SEMINÁŘE A KURZY KONAT ON-LINE (SKUPINOVÉ VIDEOPŘENOSY NA SKYPE NEBO WHATTSAPP).

 

Dotazy je možno činit v níže uvedeném formuláři nebo na vestirna@vedmamarie.cz

 

 

ZADEJTE NÁZEV SEMINÁŘE. Po odeslání formuláře Vám zašleme návrhy aktuálních termínů. Seminář je možno dohodnout jako skupinový i individuální.