DOPRAVA, PLATBA, REKLAMACE a podmínky prodeje zboží

Zpět na úvod

Zboží doručujeme po celé ČR i EU.

Doručení zboží v ČR:

  1. Českou poštou s tím, že k ceně se připočítává poštovné a balné, a to  u standardních zásilek do 1 kg:
  • 89,- Kč při platbě předem na účet,
  • 149,-Kč při platbě na dobírku.

Těžší zásilky se účtují s příplatkem dle váhy .

Doručení do zahraničí:

provádí se prostř. pošty. K ceně se připočítává poštovné a balné podle příslušné země doručení a váhy zásilky od 10,- eur a objednávka (včetně poštovného a balného) se HRADÍ předem NA NÁŠ ÚČET.

Platby z EU, UK a dalších zemí probíhají na náš účet jako SEPA platby, takže jsou rychlé (cca 2 dny) a levné pro platící klienty – poplatky jsou v řádu centů až několika málo desítek centů podle konkrétní zahraniční banky klienta. Pro platbu v cizí měně se cena zboží stanoví v kurzu valuty nákup příslušné zahraniční měny, stanovený bankou provozovatele webu s připočtením bankovních poplatků provozovatele za transakci.

Prodávající je oprávněn odmítnout objednávku.

Odstoupení

Od nákupu karet je možno odstoupit bez udání důvodů do 14-ti dnů od převzetí zásilky kupujícím prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo prostřednictvím formuláře pro odstoupení zaslaného na email prodávajícího.
Náklady s navrácením zboží nese kupující. Zboží se vrací poštou na adresu uvedenou prodávajícím v zásilce, nebo v emailu.

Reklamace
Záruka na zboží je 24 měsíců. Reklamaci je možno provést prostřednictvím kontaktního formuláře a vyřizuje se ve lhůtě 30-ti dnů od doručení.
Reklamace se nevztahuje na vady způsobené na obalu zásilky, na návodech, dále na vady způsobené kupujícím, nevhodným užíváním, běžným opotřebením, či vyšší mocí.

 

Součástí těchto podmínek jsou i informace a pokyny k prodeji na tomto webu.
Odesláním objednávky kupující souhlasí s těmito obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR a to v nezbytném rozsahu a po nezbytnou dobu nutnou k realizace obchodu.
Případné mimosoudní stížnosti spotřebitele lze uplatnit u orgánu ČOI.
Provozovatelem je M. Domingo, Kloboukova 16, Praha 11, IČ: 71625712, vestirna@vedmamarie.cz

 

Formulář pro odstoupení zde