OSOBNÍ VÝKLAD KARET u VĚDMY MARIE, TELEFON, nebo VIDEOHOVOR

Zpět na úvod

 

Vážení klienti,

přes níže uvedený FORMULÁŘ si můžete objednat:

 

  • OSOBNÍ VÝKLAD KARET u VĚDMY a KARTÁŘKY MARIE ve věštírně u metra Strašnická

 

  • VIDEOHOVOR nebo PROSTÝ HOVOR přes WHATSAPP či SKYPE

 

  • TELEFON s VĚDMOU MARIÍ

 

Cena je 1200,-Kč/1 hodina, 600,-Kč/půl hodina, 20,- Kč/min. a hradí se podle délky využitého času. Pro jedno sezení, nebo hovor, můžete využít až 2,5 hodiny.

 

Pro jedno sezení můžete tak čerpat až 2,5 hod času, dle Vaší potřeby. Zájem o OSOBNÍ VÝKLAD KARET, WHATSAPP, SKYPE, nebo TELEFON zasílejte prosím prostřednictvím níže uvedeného FORMULÁŘE.  Následně obdržíte podrobnější informace včetně návrhu termínů. Kompletní nabídku služeb věštírny pak najdete pod ikonou ///MENU/// v záhlaví webu.

 

Osobní výklad

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ A JSEM ROVNĚŽ AUTORKOU VYKLÁDACÍCH KARET (Tarot, Lenormand, I-Ting a Runových karet), KTERÉ JSOU PRODÁVÁNY JAK U NÁS, TAK V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do minulých, současných i budoucích PARTNERSKÝCH, RODINNÝCH, PRACOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH vztahů. Pomohu Vám v otázkách PRÁCE, VZTAHŮ, LÁSKY, RODINY, PODNIKÁNÍ, FINANCÍ, ZDRAVÍ a dalších oblastí Vašeho života a pomohu Vám rovněž i s LIKVIDACÍ NEGATIVNÍCH ENTIT, zatěžujících Vaši duši, tělo i domov. Můžete si u mě rovněž objednat ČIŠTĚNÍ A HARMONIZACI ČAKER. Odpovím Vám také na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

 

Těším se na Vás

 

Vědma Marie