TAROTOVÉ KARTY – Tarot

Zpět na úvod

 

TAROTOVÉ KARTY RENOMOVANÉ AUTORKY VĚDMY MARIE byly jako originální a hodnotný autorský počin, zařazeny do knihy LEXIKON ČESKÉHO TAROTU 1919 – 2019 (Bohumil Vurm , Pavel Langer , Petr Kalač), mapující nejvýznamnější tarotové sady a jejich autory za uplynulých 100 let v Česku.

Každá karta obsahuje významový popis, napomáhající jejímu výkladu. Karty jsou vhodné jak pro začátečníky, kterým popis napomáhá k rychlejší orientaci ve výkladu, tak pro pokročilé a profesionální uživatele, kterým originální grafika karet obohatí jejich výklad. 

 

Objednávat je možno prostřednictvím  formuláře na konci stránky, do kterého opište, nebo okopírujte název zboží. Karty je možno:

a) vyzvednout zdarma na Praze 10 – u stanice metra A – Strašnická, nebo

b) se odesílají do 7 prac. dnů poštou, a to s volbou platby předem na účet + poštovné/balné po ČR 89,-Kč, nebo platby na dobírku + poštovné/balné po ČR 149,-Kč.

 

 

Doručujeme i na Slovensko a to podle váhy zásilky při platbě předem na účet v ČR za poštovné od 9,-eur, nebo při doručení na dobírku za poštovné od 13,-eur.

 

 

 

 

Karty jsou nabízeny ve dvou variantách:

1) TAROTOVÉ KARTY ART DECO

79 karet + návod

Cena: 519,-Kč

EU: 22,- eur

 

 

 

 

 

 

2) CESTOVNÍ TAROTOVÉ KARTY ART DECO

79 karet + návod

Cena: 429,-Kč

EU: 19,-eur

 

Zmenšená – kapesní verze – výše uvedených tarotových karet, vhodná na cesty a pobyt (velikostní poměr vyjádřen níže na obrázku). Skladná, variabilně přenosná a snadno rozložitelná i na menším podkladě. Součástí balení je rovněž návod.

 

 

 

Objednávkový formulář

 

VEPIŠTE NEBO OKOPÍRUJTE NÁZEV ZBOŽÍ