Marie

Vážení klienti,

podle Vašeho výběru se můžete ke mně objednat na OSOBNÍ VÝKLAD KARET v mojí kamenné věštírně v Praze – Strašnicích, VIDEOHOVOR, TELEFONICKÝ HOVOR, nebo na VÝKLAD KARET EMAILEM, kdy Vám odpovím na Vaše otázky  HLASOVOU ZPRÁVOU V MP3, odeslanou na Váš email , a to vyplněním některého z níže uvedených formulářů. Následně pak obdržíte podrobnější informace včetně návrhu termínů a adresy výkladu. Kompletní nabídku služeb věštírny, VČETNĚ ESHOPU S VYKLÁDACÍMI KARTAMI A SIDERICKÝMI KYVADLY, pak najdete pod ikonou ///MENU/// v záhlaví webu.

 

I) OBJEDNÁVKA OSOBNÍ NÁVŠTĚVY V PRAZE (případně VIDEOHOVORU přes WhatsApp, nebo Skype) – 600,-Kč/hodina

Zaškrtněte požadovanou formu výkladu. Pokud navrhujete jinou formu výkladu, nebo máte dotaz využijte políčko "Doplňující zpráva"

 

II) OBJEDNÁVKA TELEFONICKÉHO HOVORU (18,-Kč/min.)

V tomto formuláři zvolte prosím počet minut hovoru. Následně Vám zašleme č.ú. k platbě objednaných minut a návrhy termínů volání. Jakmile si vyberete termín a odešlete platbu, můžete volat na tel. č., která Vám sdělíme.

 

 

III) OBJEDNÁVKA VÝKLADU EMAILEM (600,-Kč/jedna otázka, podrobnosti zde)

 

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ A JSEM ROVNĚŽ AUTORKOU VYKLÁDACÍCH KARET (Tarot, Lenormand, I-Ting a Runových karet), KTERÉ JSOU POD ZNAČKOU „Vykládací karty vědmy Marie“ PRODÁVÁNY JAK U NÁS, TAK V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do minulých, současných i budoucích PARTNERSKÝCH, RODINNÝCH, PRACOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH vztahů. Pomohu Vám v otázkách PRÁCE, VZTAHŮ, LÁSKY, RODINY, PODNIKÁNÍ, FINANCÍ, ZDRAVÍ a dalších oblastí Vašeho života a pomohu Vám rovněž i s LIKVIDACÍ NEGATIVNÍCH ENTIT, zatěžujících Vaši duši, tělo i domov. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

Těším se na Vás, abychom společně uzdravili a potěšili Vaši duši 🙂

 

Vědma Marie