Marie

Hovor je možno objednat odesláním formuláře na konci stránky s uvedením počtu požadovaných minut. Po odeslání platby za  požadované minuty na účet, který Vám obratem sdělíme, Vám navrhneme termíny volání. Případné další podrobnosti jak objednat hovor  ZDE

 

Vedle tel. hovoru je možno si u mě OBJEDNAT I OSOBNÍ  NÁVŠTĚVU NEBO VIDEOHOVOR  ZDE

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do partnerských, rodinných i pracovních vztahů, pomohu Vám při rozhodnutích, týkajících se povolání, studia, bydlení, financí, cestování i dalších oblastí Vašeho života, kde se potřebujete zorientovat. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

Můžete se ke mně objednat i k OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ, nebo k  VIDEOHOVORU (Skype či WhatsApp) zde.

Těším se na Vás, abychom společně uzdravili a potěšili Vaši duši 🙂

Vědma Marie