Marie

Hovor je možno objednat odesláním níže uvedeného formuláře s uvedením počtu požadovaných minut. Po odeslání platby za  požadované minuty na účet, který Vám obratem sdělíme, Vám navrhneme termíny volání. Případné další podrobnosti jak objednat hovor  ZDE

JSEM VĚDMA A KARTÁŘKA MARIE A MOJE VĚŠTÍRNA  VÁM POMŮŽE vidět z jiného úhlu problémy, které řešíte. Nahlédneme spolu do Vašich partnerských, rodinných i pracovních vztahů, pomohu Vám při rozhodnutích, týkajících se povolání, studia, bydlení, financí, cestování i dalších oblastí Vašeho života, kde se potřebujete zorientovat. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

Těším se na Vaše zavolání, abychom společně uzdravili Vaši duši 🙂

Kartářka Marie