OSOBNÍ VÝKLAD KARET u Kartářky Marie

Zpět na úvod

 

Vážení klienti,

prostřednictvím těchto stránek je možno si objednat OSOBNÍ NÁVŠTĚVU (osobní výklad karet) u VĚDMY a KARTÁŘKY MARIE v PRAZE ve věštírně u metra Strašnická, popřípadě VIDEOHOVOR přes WHATSAPP, či SKYPE, za účelem OSOBNÍHO VÝKLADU KARET s využitím karet, numerologie, karmalogie, siderického kyvadla, shambally a dalších metod věštění.  VHATSAPP  a SKYPE HOVOR je možno objednávat a platit i v eurech ze SLOVENSKA a EU. 

 

Cena je 1200,-Kč/1 hodina, až 2,5 hodiny jedno sezení

 

Pro jedno sezení můžete tak čerpat až 2,5 hod času, dle Vaší potřeby. Zájem o OSOBNÍ VÝKLAD KARET v Praze, nebo výklad přes WHATSAPP, SKYPE, či TELEFON zasílejte prostřednictvím níže uvedeného FORMULÁŘE. Následně obdržíte podrobnější informace včetně návrhu termínů a adresy výkladu. Kompletní nabídku služeb věštírny pak najdete pod ikonou ///MENU/// v záhlaví webu.

 

Osobní výklad

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ A JSEM ROVNĚŽ AUTORKOU VYKLÁDACÍCH KARET (Tarot, Lenormand, I-Ting a Runových karet), KTERÉ JSOU prodávány JAK U NÁS, TAK V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do minulých, současných i budoucích PARTNERSKÝCH, RODINNÝCH, PRACOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH vztahů. Pomohu Vám v otázkách PRÁCE, VZTAHŮ, LÁSKY, RODINY, PODNIKÁNÍ, FINANCÍ, ZDRAVÍ a dalších oblastí Vašeho života a pomohu Vám rovněž i s LIKVIDACÍ NEGATIVNÍCH ENTIT, zatěžujících Vaši duši, tělo i domov. Můžete si u mě rovněž objednat i ČIŠTĚNÍ A HARMONIZACI ČAKER. Odpovím Vám také na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

 

Těším se na Vás

 

Vědma Marie