OSOBNÍ VÝKLAD KARET u VĚDMY MARIE

Zpět na úvod

 

Vážení klienti,

prostřednictvím těchto stránek je možno si vedle telefonické porady objednat i osobní návštěvu (případně videohovor) u Vědmy Marie v Praze za účelem osobního výkladu karet s využitím numerologie, karmalogie, siderického kyvadla, shambally a dalších metod věštění. Cena je 600,-Kč/hodina.

 

Pokud je pro Vás OBTÍŽNÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možné ji bez problémů NAHRADIT VIDEOHOVOREM PŘES SKYPE, či WHATSAPP (kontakt přes monitor v reálním čase).

 

Zájem o osobní výklad karet v Praze, nebo výklad přes Skype, či WhatsApp  zasílejte prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na konci této stránky. Následně obdržíte podrobnější informace včetně návrhu termínů a adresy výkladu.

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do Vašich partnerských, rodinných i pracovních vztahů, pomohu Vám při rozhodnutích, týkajících se lásky, vztahů, povolání, studia, bydlení, financí, cestování i dalších oblastí Vašeho života, kde se potřebujete zorientovat. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

 

Těším se na Vás

 

Zaškrtněte požadovanou formu výkladu. Pokud navrhujete jinou formu výkladu, nebo máte dotaz využijte políčko "Doplňující zpráva"