OSOBNÍ VÝKLAD KARET u VĚDMY MARIE

Zpět na úvod

 

Vážení klienti,

prostřednictvím těchto stránek je možno si vedle telefonické porady objednat i OSOBNÍ NÁVŠTĚVU u VĚDMY MARIE v PRAZE ve věštírně u metra Strašnická, popřípadě VIDEOHOVOR přes WhatsApp, či Skype, za účelem osobního výkladu karet s využitím numerologie, karmalogie, siderického kyvadla, shambally a dalších metod věštění. Cena je 600,-Kč/hodina.

 

Pokud je pro Vás OBTÍŽNÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA je možné ji bez problémů NAHRADIT VIDEOHOVOREM PŘES SKYPE, či WHATSAPP (kontakt přes monitor v reálním čase).

 

Zájem o osobní výklad karet v Praze, nebo výklad přes Skype, či WhatsApp zasílejte prosím prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE na konci této stránky. Následně obdržíte podrobnější informace včetně návrhu termínů a adresy výkladu. Kompletní nabídku služeb věštírny pak najdete pod ikonou ///MENU/// v záhlaví webu.

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ A JSEM ROVNĚŽ AUTORKOU VYKLÁDACÍCH KARET (Tarot, Lenormand, I-Ting a Runových karet), KTERÉ JSOU POD ZNAČKOU „Vykládací karty vědmy Marie“ PRODÁVÁNY JAK U NÁS, TAK V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do minulých, současných i budoucích PARTNERSKÝCH, RODINNÝCH, PRACOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH vztahů. Pomohu Vám v otázkách PRÁCE, VZTAHŮ, LÁSKY, RODINY, PODNIKÁNÍ, FINANCÍ, ZDRAVÍ a dalších oblastí Vašeho života a pomohu Vám rovněž i s LIKVIDACÍ NEGATIVNÍCH ENTIT, zatěžujících Vaši duši, tělo i domov. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

 

Těším se na Vás

 

Vědma Marie

 

Zaškrtněte požadovanou formu výkladu. Pokud navrhujete jinou formu výkladu, nebo máte dotaz využijte políčko "Doplňující zpráva"