Věštírna vědmy Marie

Zpět na úvod

 

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ A JSEM ROVNĚŽ AUTORKOU VYKLÁDACÍCH KARET (Tarot, Lenormand, I-Ting a Runových karet), KTERÉ JSOU POD ZNAČKOU „Vykládací karty vědmy Marie“ PRODÁVÁNY JAK U NÁS, TAK V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do minulých, současných i budoucích PARTNERSKÝCH, RODINNÝCH, PRACOVNÍCH I SPOLEČENSKÝCH vztahů. Pomůžeme Vám v otázkách PRÁCE, VZTAHŮ, LÁSKY, RODINY, PODNIKÁNÍ, FINANCÍ, ZDRAVÍ a dalších oblastí Vašeho života a pomůžeme Vám rovněž i s LIKVIDACÍ NEGATIVNÍCH ENTIT, zatěžujících Vaši duši, tělo, nebo domov, včetně LÁMÁNÍ KLETBY. Odpovíme Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytneme Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Naše karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrýváme problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinujeme metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracujeme se siderickým kyvadlem, runami a používáme i kombinace dalších ezoterických technik.

 

NABÍZÍME:

1) OSOBNÍ ŇÁVŠTĚVU u VĚDMY  MARIE v Praze nebo VIDEOHOVOR přes Whatsapp, či Skype (600,-Kč/hodina) – jak se objednat zde

2) VÝKLAD KARET EMAILEM (600,-Kč/jedna otázka) – podrobnosti a objednávky  zde

3) VĚŠTBU Z KARET  PO TELEFONU – TELEFONICKOU VĚŠTÍRNU SE ZNÁMÝMI KARTÁŘKY NA LINCE (18,-Kč/1 min.) – podrobnosti o objednávky zde
4) ÚČAST NA NĚKTERÉM Z ESOTERICKÝCH SEMINÁŘŮ , včetně KABALY  – podrobnosti zde
5) PRODEJ AUTORSKÝCH VYKLÁDACÍCH KARET A SIDERICKÝCH KYVADEL  zde

 

Kompletní nabídku služeb najdete pod ikonou ///MENU/// v záhlaví stránky.

 

Těším se na Vás

 

Vědma Marie