Věštírna – slovo o nás

Zpět na úvod

 

 

JSEM ZKUŠENÁ VĚDMA A KARTÁŘKA A VÝKLADU KARET SE VĚNUJI UŽ VÍCE NEŽ 30 LET. MÁM ZKUŠENOSTI JAK Z DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK Z DLOUHOLETÉHO POBYTU V ZAHRANIČÍ.

 

MOJE VĚŠTÍRNA VÁM POMŮŽE vidět a řešit Vaše problémy jak z duchovní, tak z praktické roviny a umožní Vám dobře předvídat  možné způsoby jejich řešení. Nahlédneme spolu do Vašich partnerských, rodinných i pracovních vztahů, pomohu Vám při rozhodnutích, týkajících se lásky, vztahů, povolání, studia, bydlení, financí, cestování i dalších oblastí Vašeho života, kde se potřebujete zorientovat. Odpovím Vám na otázky, související s Vaším duchovním rozvojem, karmou a poskytnu Vám vhled do těch Vašich minulých životů, které nějak ovlivňují Vaši současnou inkarnaci. Mé karty Vám poskytnou odpovědi na otázky, na které se jinak bojíte zeptat a ukáží Vám cestu tam, kde ji sami nalézt nedokážete.

Odkrývám problémy na fyzické i duchovní úrovni. Při své činnosti kombinuji metody karmické numerologie, přímého andělského channellingu, výkladu tarotových karet, automatické kresby; pracuji se siderickým kyvadlem, runami a používám i kombinace dalších ezoterických technik.

 

NABÍZÍME:

1) OSOBNÍ ŇÁVŠTĚVU u VĚDMY  MARIE v Praze (jak se objednat zde)

2) VĚŠTBU Z KARET  PO TELEFONU – TELEFONICKOU VĚŠTÍRNU SE ZNÁMÝMI KARTÁŘKY NA LINCE (podrobnosti zde)
3) ÚČAST NA NĚKTERÉM Z ESOTERICKÝCH SEMINÁŘŮ , včetně KABALY (podrobnosti zde)
4) PRODEJ AUTORSKÝCH VYKLÁDACÍCH KARET A SIDERICKÝCH KYVADEL  zde

5) VÝKLAD KARET EMAILEM  zde

 

Těším se na Vás

 

Vědma Marie